Adriána Čikotová (Aďka)

Ahojte! Nemám skautsku prezývku hoc skautujem už 12 rokov- som proste Aďka. Žijem, študujem i skautujem v Košiciach, no vždy rada ujdem z hluku metropoly do hôr. Leto 2020 som sa stala hrdinkou SNP, ktorú som presľa za 27 dni. Okrem krás Slovenska, rada spoznávam krásy celého sveta. Rada si vychutnávam ľadový “kúpeľ”, zbožňujem nové výzvy a dobrodružstvá. Jedno z dobrodružstiev zažijeme spolu na EQ ! 🙂

Alžbeta Fedorová (Betula)

Volám sa Betula a som dievča z Oravy. Mojím skautským domovom je 53. zbor Gentiana Dolný Kubín, kde už pár rokov vediem náš 2. oddiel skautiek. Študujem Všeobecné lekárstvo v Olomouci a snívam, že raz budem pomáhať mnohým ľuďom. Vo svojom voľnom čase rada čítam knihy, behám a učím sa dvíhať činky. Môj deň musí začať dobrou kávou s trochou mlieka a mám rada dlhé traily, táborenie a rozhovory s kamarátmi. Som veľký introvert, ale riadim sa heslom, že život treba naplno žiť, preto mám rada nové výzvy a prekonávanie sa. Teším sa na radosť v rovnováhe, ktorú spolu na Equilibriu zažijeme.

Adam Haninec (Svišťo)

Ahoj! Prihováram sa ti ranger hľadajúci rovnováhu ja, človek Bohabojný, verný pravde, radostný, milujúci a hádam aj priateľský. To som ja, Svišťo, s takýmto postojom sa snažím predierať životnými tažkosťami a samozrejme aj slasťami, no a zatiaľ to vychádza, už niekoľkým rokom pôsobím na dvoch skautských poliach. V českom Junákovi, kde vediem oddiel a u nás v SLSK, kde aktívne organizujeme vyrovnanú lídersku školu. Tak dúfam, že mám čo ponúknuť a predať to aj tebe, nech robíme tento svet lepším spolu.

Adam Korkos (Lego)

Zdravím Ťa! Volám sa Lego a  pochádzam zo 75. zboru o. b. Jána Vojtaššáka v Spišskej Novej Vsi. Na mojej ceste skautským životom som si prešiel od vedenia družiniek cez oddielové vodcovanie a vodcovanie v LRŠ až ku tvoreniu odboriek a skautského napredovania preto, aby som spoznával inšpiratívne osobnosti ako si TY! Tak už neváhaj, prihlás sa teraz a poďme sa spoločne posunúť vpred! Teším sa na teba.

Barbora Melicherová (Baruška)

Volajú ma Baruška, ale aj Bagy. Do EQ tímu prinášam trocha (jazykovej) tvrdosti zo západu. Keď počujem dobrú hudbu nedokážem sa nehýbať. Rada sa pozerám na svet cez objektív a milujem psychologické rozhovory. Pôsobím ako nežné a bezbranné žieňa, ale skrývam v sebe divokú ženu, ktorá sa dokáže postaviť hocijakej prekážke.

Andrej Mitrík (Andy)

Volám sa Andrej Mitrík, som z krásneho kraja z mesta Spišská Nová Ves. Mám rád hory, autá, F1. Veľmi rád si tiež vychutnám šálku dobrej kávy rôzneho druhu. Snažím sa v práci robiť so srdcom, na plno a s kreatívnym prístupom k čomu chcem viesť aj ďalších skrze skauting.

vodkyňa EQ

Kartarína Mitríková (Mňau)

Čaute, som Mňau srdcom východniarka, zo 68. zboru Biele vrany Košice. V EQ tíme pôsobím už niekoľko rokov, ale každý ročník ma obohatí stále niečím novým. Veľmi rada tancujem, chodím do hôr a neopovrhnem dobrou kávou. Som fanúšik prírodných vied a snažím sa tento entuziazmus odovzdávať aj svojim študentom.  Rada diskutujem na rôzne témy, tak verím , že sa spoločne stretneme  a pozdieľame vzájomne názory.

Vojtech Zgrebňák (Volt)

Som Volt z 53. zboru Gentiana Dolný Kubín. Terajším domovom mi je skvelé Brno, kde študujem mikroelektroniku. Čo mi tam ale chýba sú kopce, vrchy, výšiny. Najviac obľubujem rodné Roháče, no navštevovať krajiny stopom, či SpaceX a jeho cesta na Mars sú pre mňa rovnako srdcovkou. A myslím si, že každý by mal mať poriadne plnú knižnicu kvalitnej literatúry.