vodkyňa EQ

Adriána Čikotová (Aďka)

Ahojte! Nemám skautsku prezývku hoc skautujem už 12 rokov- som proste Aďka. Žijem, študujem i skautujem v Košiciach, no vždy rada ujdem z hluku metropoly do hôr. Leto 2020 som sa stala hrdinkou SNP, ktorú som presľa za 27 dni. Okrem krás Slovenska, rada spoznávam krásy celého sveta. Rada si vychutnávam ľadový “kúpeľ”, zbožňujem nové výzvy a dobrodružstvá. Jedno z dobrodružstiev zažijeme spolu na EQ ! 🙂

Ema Diószeghyová

Ahojte, volám sa Ema, mám 24 rokov a momentálne žijem a pracujem v Prahe v oblasti logistiky potom, čo som minulý rok dokončila vysokoškolské štúdium v Dánsku. Skautingu sa venujem od detstva a napriek tomu, že odkedy som odišla do zahraničia, bolo toho pomenej, nikdy som na skauting úplne nezanevrela a v priebehu rokov som sa zapájala do rôznych činností v rámci Zahraničnej rady, dánskeho skautingu či aktuálne v Skautskom inštitúte v ČR. Teraz sa teším na ďalšiu skautskú rolu, a to na LRŠ Equilibrium! Okrem toho rada cestujem, behám, ale nepohrdnem ani mestským životom a časom stráveným pri dobrej knižke či seriáli. Tipy sú vítané! 🙂

Lukáš Neupauer (Chess)

Volajú ma Chess a som zo 75. zboru o.b. Jána Vojtaššáka. Skauting som objavil až takmer v dospelosti, no aj tak ma veľmi významnú rolu v mojom živote. Aj keď momentálne študujem a žijem v Brne stále som ostal aktívne pôsobiť na Slovensku. Na EQ som chcel ísť od mojích skautských začiatkov, no podarilo sa mi to až teraz ako člen tímu. Som pomerne technický typ a rád opravujem veci. Veľmi rád cestujem a objavujem svet. Hrával som v kapele na basu a gitaru, no každý sme časom šli inou cestou. EQ prináša veľký krok v mojom živote a dúfam, že aj tebe.

Lukáš Lačný (Meky)

Nazdar, som Meky zo 75ky zo Spišskej Novej Vsi. Aktuálne som oblastným vodcom Podtatranskej skautskej oblasti. Mimo skautingu som informatik pracujúci v Bratislave. Obľubujem hry všetkého druhu, kvalitnú knihu a šálku dobrej kávy.  Equilibrium som nemal možnosť zažiť ako účastník a preto sa teším že ho mám možnosť prežiť ako člen tímu. Vidíme sa ;).

Majo Stehlík

Ahoj, som Majo zo 106. zboru Akataleptik v Detve. Sám som Equilibrium absolvoval a teraz sa veľmi teším, že sa vraciam naspäť už ako člen tímu. Dúfam, že na východ so sebou prinesiem aj trošku stredného Slovenska. Pracujem na Ústredí SLSK ako tajomník Rady pre Vzdelávanie. Mám rád históriu a geografiu, ktorú aj študujem a veľmi rád čítam. Veľmi sa teším na nové skúsenosti a dobrodružstvá, ktoré spolu zažijeme.

Alžbeta Fedorová (Betula)

Volám sa Betula a som dievča z Oravy. Mojím skautským domovom je 53. zbor Gentiana Dolný Kubín, kde už pár rokov vediem náš 2. oddiel skautiek. Študujem Všeobecné lekárstvo v Olomouci a snívam, že raz budem pomáhať mnohým ľuďom. Vo svojom voľnom čase rada čítam knihy, behám a učím sa dvíhať činky. Môj deň musí začať dobrou kávou s trochou mlieka a mám rada dlhé traily, táborenie a rozhovory s kamarátmi. Som veľký introvert, ale riadim sa heslom, že život treba naplno žiť, preto mám rada nové výzvy a prekonávanie sa. Teším sa na radosť v rovnováhe, ktorú spolu na Equilibriu zažijeme.

Klára Štefánková

Ahoj, volám sa Klára a okrem toho, že pochádzam z najmladšieho mesta na Považí tak mojím domovom je 117.zbor sv. Františka z Assisi. Skauting je súčasťou môjho života už 17 rokov a momentálne som oddielovou vodkyňou skautiek. Môj študentský život sa odohráva v Brne a dúfam, že jedného dňa sa stanem zubárkou. Často neobsedím na jednom mieste. Obľubujem túlať sa po svete a šplhať sa do výšok v horách či na lezeckej stene. Rada kreslím, tvorím a pečiem. Moju pozornosť si získaš dobrou čokoškou, no EQ si zaručene získa teba!

Samuel Macháč (Skunk)

Ahojte, moje meno je Skunk a mojim domovom je 80. Zbor Ginko Piešťany. Skautingu sa venujem od roku 2013, takže už to dáky ten piatoček bude. Bol som rok oddielový vodca rangersko-roverského oddielu no aktuálne sa môj skautský život točí okolo vzdelávania. Študoval som na Technickej univerzite vo Zvolene, no po dvoch rokoch sa naše cesty rozišli a aktuálne už pracujem v Trnave ako inhouse technik. Som pomerne veľký extrovert a mám rád takmer každý druh hudby. Veľmi rád trávim čas v prírode a na cestách po Slovensku, no mám rád aj nočný život v meste.

Kristína Merčáková (Poky)