Adriána Čikotová (Aďka)

Ahojte! Nemám skautsku prezývku hoc skautujem už 12 rokov- som proste Aďka. Žijem, študujem i skautujem v Košiciach, no vždy rada ujdem z hluku metropoly do hôr. Leto 2020 som sa stala hrdinkou SNP, ktorú som presľa za 27 dni. Okrem krás Slovenska, rada spoznávam krásy celého sveta. Rada si vychutnávam ľadový “kúpeľ”, zbožňujem nové výzvy a dobrodružstvá. Jedno z dobrodružstiev zažijeme spolu na EQ ! 🙂

Ema Diószeghyová

Ahojte, volám sa Ema, mám 24 rokov a momentálne žijem a pracujem v Prahe v oblasti logistiky potom, čo som minulý rok dokončila vysokoškolské štúdium v Dánsku. Skautingu sa venujem od detstva a napriek tomu, že odkedy som odišla do zahraničia, bolo toho pomenej, nikdy som na skauting úplne nezanevrela a v priebehu rokov som sa zapájala do rôznych činností v rámci Zahraničnej rady, dánskeho skautingu či aktuálne v Skautskom inštitúte v ČR. Teraz sa teším na ďalšiu skautskú rolu, a to na LRŠ Equilibrium! Okrem toho rada cestujem, behám, ale nepohrdnem ani mestským životom a časom stráveným pri dobrej knižke či seriáli. Tipy sú vítané! 🙂

Ján Mahút (Bráško)

Som brat, priateľ, skaut, či duchovný otec, vodca 4. oddielu skautov a skautiek ŽIVÝ PRAMEŇ KLUKNAVA, 64. zbor Štefana Kluberta Levoča.Pôvodne som bol členom 53. zboru Gentiana Dolný Kubín.

Mám rád hudbu, osobitne klasiku.
Hrám na gitare, či rád spievam.
Chodím na turistiku,
pretože obľubujem hory a lesné chodníky.

Radosť, pokoj, equilibrium či inšpiráciu
nachádzam pri Najvyššej Pravde a Láske
vo svojej izbe, v chráme, či v lese.

Barbora Melicherová (Baruška)

Volajú ma Baruška, ale aj Bagy. Do EQ tímu prinášam trocha (jazykovej) tvrdosti zo západu. Keď počujem dobrú hudbu nedokážem sa nehýbať. Rada sa pozerám na svet cez objektív a milujem psychologické rozhovory. Pôsobím ako nežné a bezbranné žieňa, ale skrývam v sebe divokú ženu, ktorá sa dokáže postaviť hocijakej prekážke. 

Andrej Mitrík (Andy)

Volám sa Andrej Mitrík, som z krásneho kraja z mesta Spišská Nová Ves. Mám rád hory, autá, F1. Veľmi rád si tiež vychutnám šálku dobrej kávy rôzneho druhu. Snažím sa v práci robiť so srdcom, na plno a s kreatívnym prístupom k čomu chcem viesť aj ďalších skrze skauting.

vodkyňa EQ

Katarína Mitríková (Mňau)

Čaute, som Mňau srdcom východniarka, zo 68. zboru Biele vrany Košice. V EQ tíme pôsobím už niekoľko rokov, ale každý ročník ma obohatí stále niečím novým. Veľmi rada tancujem, chodím do hôr a neopovrhnem dobrou kávou. Som fanúšik prírodných vied a snažím sa tento entuziazmus odovzdávať aj svojim študentom.  Rada diskutujem na rôzne témy, tak verím , že sa spoločne stretneme  a pozdieľame vzájomne názory.

Majo Stehlík

Ahoj, som Majo zo 106. zboru Akataleptik v Detve. Sám som Equilibrium absolvoval a teraz sa veľmi teším, že sa vraciam naspäť už ako člen tímu. Dúfam, že na východ so sebou prinesiem aj trošku stredného Slovenska. Pracujem na Ústredí SLSK ako tajomník Rady pre Vzdelávanie. Mám rád históriu a geografiu, ktorú aj študujem a veľmi rád čítam. Veľmi sa teším na nové skúsenosti a dobrodružstvá, ktoré spolu zažijeme.

Alžbeta Fedorová (Betula)

Volám sa Betula a som dievča z Oravy. Mojím skautským domovom je 53. zbor Gentiana Dolný Kubín, kde už pár rokov vediem náš 2. oddiel skautiek. Študujem Všeobecné lekárstvo v Olomouci a snívam, že raz budem pomáhať mnohým ľuďom. Vo svojom voľnom čase rada čítam knihy, behám a učím sa dvíhať činky. Môj deň musí začať dobrou kávou s trochou mlieka a mám rada dlhé traily, táborenie a rozhovory s kamarátmi. Som veľký introvert, ale riadim sa heslom, že život treba naplno žiť, preto mám rada nové výzvy a prekonávanie sa. Teším sa na radosť v rovnováhe, ktorú spolu na Equilibriu zažijeme.

Adrián Geletka (Jucha)

Čaute, ja som Jucha zo 75ky z malebného mestečka v srdci Spiša a to Novejši. Pred pár rokmi som sám absolvoval Equilibrium a preto som strašne rád že sa sem vraciam. Medzi ľudmi vystupujem skôr ako extrovert a pri dobrej káve sa rád zaneprázdnim hocičím od deeptalku až po veľm prízemný humor. Napriek štúdiu energetiky sú moje hobby naladené skô na kreatívnu nôtu ako vyrezávanie, vypaľovanie dreva, pestovanie rastliniek a programovanie 3D tlačiarne. Teším sa na vás priatelia.

Lukáš Neupauer (Chess)

Volajú ma Chess a som zo 75. zboru o.b. Jána Vojtaššáka. Skauting som objavil až takmer v dospelosti, no aj tak ma veľmi významnú rolu v mojom živote. Aj keď momentálne študujem a žijem v Brne stále som ostal aktívne pôsobiť na Slovensku. Na EQ som chcel ísť od mojích skautských začiatkov, no podarilo sa mi to až teraz ako člen tímu. Som pomerne technický typ a rád opravujem veci. Veľmi rád cestujem a objavujem svet. Hrával som v kapele na basu a gitaru, no každý sme časom šli inou cestou. EQ prináša veľký krok v mojom živote a dúfam, že aj tebe.

Olivia Ann Vojar (Menheten)

Hellou! Moje meno je Olivia, ale niektorí ma poznajú aj ako sestra menheten. Som oddielovou vodkyňou 4. Oddielu sv. Juraja, 66. Zboru Eduarda Korponaya a taktiež zahraničnou spojkou Podtatranskej skautskej oblasti 🙂. Študujem angličtinu a psychológiu, ale väčšinu času aj tak trávim pri dobrej káve a fotení na film.

Lukáš Lačný (Meky)

Nazdar, som Meky zo 75ky zo Spišskej Novej Vsi. Aktuálne som oblastným vodcom Podtatranskej skautskej oblasti. Mimo skautingu som informatik pracujúci v Bratislave. Obľubujem hry všetkého druhu, kvalitnú knihu a šálku dobrej kávy.  Equilibrium som nemal možnosť zažiť ako účastník a preto sa teším že ho mám možnosť prežiť ako člen tímu. Vidíme sa ;).